Projektowanie wnętrz - Cennik

Każde wnętrze jest inne i wymaga innej aranżacji. Projektowanie wnętrz tak, aby były estetyczne, funkcjonalne i oryginalne jest naszą specjalnością. Od lat z sukcesami zajmujemy się aranżowaniem wnętrz mieszkalnych i użytkowych na potrzeby klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Projektowanie wnętrz nie musi być drogie – sprawdź nasze ceny

 • Pierwsza konsultacja z architektem wnętrz – GRATIS
 • Pomoc w doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych – 500 zł. netto
 • Pomiar wnętrza – 0 – 1000 zł. netto (Cena uzależniona od lokalizacji.)
 • Projekt pojedynczego pomieszczenia – 120 – 500 zł. netto / m2*
 • Projekt i wizualizacja mieszkania – 100 – 300 zł. netto/ m2*
 • Projekt i wizualizacja domu – 80 – 250 zł. netto/ m2*
 • Projekt i wizualizacja biura – 100 – 300 zł. netto/ m2*
 • Projekt i wizualizacja restauracji – 100 – 500 zł. netto / m2*

*Cena usługi jest uzależniona od metrażu projektowanego pomieszczenia lub budynku.

Dlaczego pierwsza konsultacja jest gratis?

Owocna współpraca pomiędzy architektem a klientem opiera się na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Zadaniem pierwszej konsultacji jest umożliwienie klientowi poznania nas i sposobu, w jaki pracujemy oraz podjęcia świadomej decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami.

Ile kosztuje nadzór nad realizowaną inwestycją?

Ze względu na złożony charakter usługi oraz różnorodny zakres pełnionego nadzoru usługę nadzoru nad realizowaną inwestycję wyceniamy indywidualnie uwzględniając wszystkie czynniki wpływające na jej koszt. Wśród najważniejszych czynników, które uwzględniamy są m.in.: lokalizacja inwestycji, zakres prowadzonych prac oraz przewidywany czas realizacji inwestycji.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego architekta wnętrz?

Każdy z nas może zaprojektować swoje wnętrze. Mimo to, coraz więcej osób decyduje się na współpracę z architektem wnętrz, ponieważ pomoc fachowca jest nieoceniona, kiedy:

 • chcemy, żeby nasze wnętrze zyskało na funkcjonalności,
 • chcemy optycznie powiększyć nasze wnętrze,
 • szukamy oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych,
 • nie wiemy, jak najlepiej zestawić z sobą materiały wykończeniowe,
 • zwyczajnie brakuje nam pomysłu lub czasu na aranżację naszego wnętrza.

Architekt - Żyrardów

Projektowanie wnętrz przez profesjonalistę to okazja do stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym nie tylko wszystkie elementy tworzą spójną wizualnie całość, ale i aranżacja gwarantuje ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni oraz komfortowy wystrój. Zadba o nie wykonujący projekt architekt.

Od projektu do realizacji, czyli kompleksowe usługi

Nasza pracownia architektoniczna od lat już świadczy usługi w zakresie projektowania wnętrz. Przez ten okres wypracowaliśmy metody i nawiązaliśmy kontakty, dzięki którym do minimum ograniczyliśmy czas niezbędny na realizację zlecenia. Współpracując z firmami wykonawczymi architekt tworzący projekt nadzoruje jego wykonanie, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że wnętrze będzie dokładnie takie, jak na rysunkach czy wizualizacji.

W projekcie uwzględniamy wszystko, począwszy od twoich indywidualnych upodobań, przez codzienne potrzeby, po sprawność fizyczną czy stan Twojego portfela. Architekt doradzi Ci też, jakie rozwiązania sprawdzą się w praktyce, a których lepiej nie wybierać.

Co zyskasz dzięki naszym usługom?

W naszej pracowni tworzą projekty wyłącznie osoby z kwalifikacjami, doświadczone i z pasją, dzięki czemu powstające projekty są unikalne i spełniają oczekiwania klientów. Zasięgiem obejmujemy cały kraj bez względu na to, czy miejscem Twojego zamieszkania jest warszawski Żyrardów czy też Twój dom lub firma znajduje się w Szczecinie.

Dzięki naszym usługom zyskujesz gwarancję wysokiej jakości, prac, terminowości, korzystnych cen oraz uwzględnienia wszystkich Twoich oczekiwań. Potrzebny Ci architekt? Zadzwoń, a zadbamy o Twój komfort i zadowolenie.

Architekt - Wilanów

Ursynów, Żyrardów, Wilanów to tylko niektóre dzielnice Warszawy, w których możesz spotkać się z realizacjami naszej pracowni architektonicznej. Projektujemy wnętrza na terenie całej stolicy, w jej okolicach, jak również w innych miastach kraju i za granicą. Nasz architekt wykona dla Ciebie każde zadanie.

Oferujemy kompleksową obsługę zlecenia

Projektowanie to tylko jedna z usług, jaką oferujemy w ramach tworzenia unikalnych i komfortowych wnętrz. Każdy architekt z naszej pracowni nie tylko przygotowuje konkretny projekt, uwzględniający oczekiwania klienta, ale również przeprowadza go przez cały proces realizacji.

Trzy etapy realizowanych zleceń:

1. Projektowanie – tworzenie kompletnego projektu konkretnego wnętrza włącznie z uwzględnieniem wykorzystanych materiałów, elementów wymagających przebudowy.
2. Aranżacja – tworzenie kompletnego, spójnego designu, na który składa się zarówno kolorystyka i wzornictwo, jak i rodzaj elementów wyposażenia, mających na celu zapewnienie funkcjonalności oraz wygody.
3. Nadzór autorski – nawiązywanie kontaktu ze sprawdzonymi ekipami i kontrolowanie całego procesu odtwarzania projektu, jaki wykonał architekt, włącznie z najdrobniejszymi detalami.

Wyróżnia nas pasja i doświadczenie

Jako specjaliści w dziedzinie projektowania wnętrza oraz ich aranżacji i wykonawstwa projektów posiadamy duże doświadczenie, pozwalające nam zagwarantować nie tylko solidność pracy, ale też możliwie krótkie terminy. Architekt z naszej pracowni współpracuje ze sprawdzonymi już ekipami wykonawczymi, znanymi z nienagannej pracy i fachowości. Wybierając nasze usługi otrzymujesz wszystko, co najlepsze.

Architekt - Ursynów

Od dawna już planujesz otwarcie tematycznej restauracji na peryferiach Warszawy? A może masz już taki lokal i zastanawiasz się nad zmianą jego designu? Doświadczony i wykwalifikowany architekt z naszej pracowni zaprojektuje go dla Cebie uwzględniając profil lokalu oraz Twoje preferencje.

Co nas wyróżnia?

W gronie wielu pracowni projektowych, które oferują obecnie swoje usługi na rynku my wyróżniamy się przede wszystkim wychodzeniem poza schematy. W każdym, nawet najmniejszym zleceniu poszukujemy rozwiązań, o których nie można powiedzieć, że to już było. Każdy architekt z naszej pracowni jest pasjonatem, który przede wszystkim poznaje twoje potrzeby, oczekiwania, to, co lubisz i co Cię odstrasza.
Efektem naszej pracy są wnętrza unikalne, komfortowe, estetyczne i precyzyjnie odzwierciedlające wybrany styl. Działamy na terenie całego kraju docierając zarówno na Ursynów czy Mokotów, jak i do Gdańska lub Szczecina. Jesteś daleko? Szczegóły omówimy on-line.

Każdy projekt jest dla nas tak samo ważny

Jako perfekcjoniści i zawodowcy w każdym calu nie wybieramy lepszych i gorszych zleceń. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i do każdego zadania architekt podchodzi z tym samym zaangażowaniem. Potrzebujesz projektu łazienki lub kuchni? Wykonamy go dla Ciebie tak samo profesjonalnie, jak aranżacje dużych biurowców, kościołów czy galerii handlowych.
Praktykujemy również nadzór autorski, co oznacza, że każdy architekt osobiście nadzoruje realizację wykonanego przez siebie projektu, dbając o zachowanie szczegółów, jakości materiałów, kolorystyki i detali.