Architekt - Projektant - Legionowo

Rozpoczynasz nowy etap swoim życiu i właśnie kupujesz mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Legionowo? Nie musisz zmagać się z jego samodzielnym urządzaniem. Nasz projektant wnętrz pomoże Ci stworzyć miejsce idealne, w którym Ty i Twoi bliscy poczują się doskonale.

Projektujemy całe mieszkania i pojedyncze wnętrza

Projektowanie wnętrza to pasja, dzięki której istniejemy i stale rozwijamy swoje umiejętności. Doświadczenie pozwala nam na poszukiwanie rozwiązań nawet najbardziej skomplikowanych problemów, dzięki którym każdy projektant spełnia marzenia naszych klientów. Kompleksowe zadania realizujemy zarówno na terenie Legionowa, jak i w szerszym aspekcie – w innych dzielnicach stolicy oraz dla klientów z całej Polski – on-line.

Planujesz zakup mieszkania lub otwarcie restauracji? Nasz doświadczony architekt przygotuje dla Ciebie właściwą koncepcję.
Projektujemy:

• wnętrza mieszkań i domów jednorodzinnych,
• pojedyncze pokoje, salony, kuchnie i łazienki,
• restauracje i inne lokale gastronomiczne,
• przestrzenie biurowe,
• oraz inne wnętrza, które chcesz zagospodarować.

Poza projektowaniem wykonujemy również kompleksowe aranżacje. Nie masz czasu na doglądanie ekip remontowych ani odwiedzanie hurtowni w poszukiwaniu tapet i terakoty? Nasze zadania realizujemy w sposób kompleksowy, dlatego powierzając nam ich wykonanie nie będziesz zmagać się z problemami.

Otwierasz restaurację, biuro lub prywatne przedszkole w Legionowie? Potrzebny Ci sprawdzony, doświadczony architekt? Znajdziesz go w naszej pracowni. Zadzwoń do nas i dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc.