Mikrocement

Tynk strukturalny dekoracyjny jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje niekonwencjonalnych i nowoczesnych rozwiązań do swojego lokum.

Mikrocement gwarantuje ciekawy efekt wizualny, a także cechuje się świetną trwałością. Decydując się na tego typu rozwiązanie wykonujemy inwestycje na wiele lat, dzięki czemu długo nie pomyślimy o kolejnym remoncie, zaoszczędzając ciężko zarobione pieniądze. 

Tynk dekoracyjny może zostać zastosowany w wielu wariantach, zarówno kolorystycznych, jak i praktycznych. Kolorową masę cementową o grubości 1-2 mm. stosujemy do pokrywania:

  • podłóg;
  • ścian;
  • schodów;
  • mebli;
  • blatów kuchennych;
  • a także do wykończenia łazienki oraz kuchni.

W zasadzie nie ma powłoki, której nie jesteśmy w stanie pokryć mikrocementem, co ważne nie marnujemy czasu na usuwanie już istniejących warstw. Dzięki swoim właściwościom tynk dekoracyjny kładziemy na już zastosowane wykończenia bez konieczności długotrwałego remontu oraz niezliczonych tabunów kurzu i brudu.

Konserwacja tynku strukturalnego jest dziecinnie prosta, wystarczy przetrzeć ściereczką i wracamy do efektu wyjściowego, kolejny raz oszczędzamy nasze środki i czas na odnowę już istniejących powierzchni. Opisane zastosowanie świetnie będzie się sprawdzać w miejscach, które często odwiedzają dzieci.

Warto pomyśleć nad nieszablonowymi połączeniami z innymi, bardziej tradycyjnymi materiałami, np. z drewnem, ceramiką, stalą nierdzewną. Fantastyczna hybryda dla osób, które cenią zarówno nowoczesność oraz klasykę, a także lubią kreatywne rozwiązania.

Mikrocement idealnie spełnia swoje przeznaczenie w miejscach intensywnie użytkowanych przez duże grupy oraz skupiska osób. Jeżeli jesteś osobą, która urządza hotel, pensjonat, sklep, galerię, restaurację, a także każde inne miejsce to skontaktuj się z nami, a uzyskasz więcej szczegółów na temat tego długowiecznego produktu. Gorąco Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą!