Wykonanie dopasowane do potrzeb klienta

Architekt wnętrz: Pruszków, Piaseczno, Legionowo, Marki, Żyrardów i okolice

Designas to pracownia projektowa stworzona z pasji do kreowania oryginalnych i funkcjonalnych wnętrz. Kochamy ergonomię, kreatywne przestrzenie, ale i komfort użytkowania w rozsądnej cenie. Z otwartą głową podchodzimy do każdego projektu wnętrza – pomagając przejść przestrzeniom prawdziwą metamorfozę. Jeśli potrzebny Ci dobry architekt wnętrz – dobrze trafiłeś!

Nasz projektant zajmuje się tworzeniem projektów wnętrz, a realizacje Designas obejmują koncepcje dla:

  • domów prywatnych,
  • mieszkań,
  • biur,
  • lokali gastronomicznych i innych lokali usługowych,
  • obiektów użyteczności publicznych takich, jak np. kościoły, kina, sklepy i więcej.

Jednym słowem: nie ma dla nas wnętrza, którego nie bylibyśmy w stanie odmienić na lepsze. A każde zlecenie może zostać wykończone pod klucz – tak, byś mógł wejść do nowej przestrzeni w której po prostu się rozgościsz.

Pracujemy na terenie całego kraju i za granicą, korzystając ze zdalnej komunikacji z Klientem. Najwięcej jednak, zaoferować możemy Klientom z Warszawy. Bez względu na to, czy to Białołęka, Bemowo, Bielany czy Mokotów, nasz projektant dotrze do Twojego obiektu i zajmie się kompleksową realizacją projektu – dokładnie tak, jak to sobie wymarzysz.

Architekt Designas dotrze również na Targówek, Ursynów, czy też Wilanów – a więc do całej Warszawy i miast w pobliżu stolicy. Nie wahaj się więc skontaktować z nami i przekonać do tego, co może zaoferować nasz projektant wnętrz!

Jesteśmy w stanie udzielić też profesjonalnego doradztwa kredytowego w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych.
Oferujemy indywidualne opracowanie i dobór oferty dla Klienta spośród oferty wszystkich Banków dostępnych na Polskim rynku poparte wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej.
W tej kwestii bardzo prosimy o kontakt z Panią Beata Chojko - tel. 885 885 166