Kupujesz mieszkanie w stanie deweloperskim? Puste, schludne, z tynkami pachnącymi nowością?

Nie trać czasu na poszukiwania w sklepach i internecie jak zagospodarować tą przestrzeń. Posługując się materiałami z wybranego przez Ciebie pakietu stworzymy indywidualny projekt wnętrza i dobierzemy wspólnie materiały, które będą zgodne z Twoimi potrzebami oraz zawartością portfela. Doświadczona ekipa remontowa wykończy Twoje M zgodnie z projektem a w efekcie końcowym oddamy Ci klucze do gotowego i uporządkowanego mieszkania.

Cena Pakietu: 640zł / m2

 

W PAKIECIE EKONOMICZNYM otrzymacie Państwo:

Podłogi:
Panele laminowane z firmy CLASSEN wytworzą poczucie eleganckiej przestrzeni w salonie lub sypialni.

Listwy przypodłogowe:
Listwy przypodłogowe z firmy CLASSEN będą idealnym wykończeniem do podłogi laminowanej.

Drzwi wewnętrze:
Skrzydła do drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami z przeszkleniami lub pełne zapewni produkt firmy CLASSEN w wymiarach 70,80 i 90cm.

Ceramika łazienkowa:
Koło, Rovese, Cersanit. Szeroki wybór kształtów misek wc oraz umywalek i wanien.

Armatura:
Elegancka chromowana armatura łazienkowa, którą proponujemy z firmy CERSANIT. Baterie umywalkowe, wannowe a także baterie natryskowe, które mają zastosowanie w kabinach prysznicowych.

Glazury:
Glazury łazienkowe w efektownych kolorach i ciekawym wzornictwie z fabryk DOMINO, KWADRO i CERSANIT.

Farby:
Farby zawierające naturalne składniki - nie powodują alergii, mat welurowy, wysoka odporność na ścieralność, są wodorozcieńczalne. Do malowania sufitu proponujemy farbę o wysokim punkcie bieli, antyrefleksyjną o nazwie FORTUNA. Farby proponowane przez nas są zgodne z normami i klasyfikacją CE oraz w jakości ISO.