Komfort, elegancja w tym pakiecie pozwolą Ci na wygodne spędzanie czasu we własnym m. Podłogi drewniane oraz eleganckie gresy o niepowtarzalnych teksturach, będą  dekoracją Twojego mieszkania.

Kuchnia w pełni uposażona w sprzęty AGD spełni Twoje codzienne oczekiwania. Wyszukane formy oświetlenia, które oprócz funkcji dobrego oświetlania są ozdobą.

Proponujemy Ci również bogaty wybór kolorów farb z firmy ECORSON.

W Twojej łazience oprócz pięknych gresów, ceramiki oraz szkleń typu kabina możesz mieć wygodne i ładne meble łazienkowe.

Cena pakietu: 1250zł / m2

 

W PAKIECIE KOMFORT otrzymacie Państwo:

Podłogi:
Szlachetne podłogi drewniane typu parkiet lub deska możesz mieć w swoim salonie i sypialni. Deski olejowane dla wymagających lub lakierowane.

Listwy przypodłogowe:
Listwy przypodłogowe z eleganckiego MDF-u w kilku wysokościach 7,11,12,14 cm kolorystyka biała lub wg. wzornika NCS. Wzory listew dobrane do stylistyki wnętrza.

Drzwi wewnętrze:
Wysokiej klasy drzwi wewnętrzne przylgowe lub bezprzylgowe z zamkiem magnetycznym. Kolorystyka dowolna.

Ceramika łazienkowa:
Lider w designie światowym Villeroy and Boch wraz przedstawicielami rodzimych firm dodadzą szyku i pięknego wyglądu w Twojej łazience.

Armatura:
Rekomendujemy uznane marki Kludi, Roca, Tres, Hansgrohe. Ciekawe i porównywalne do biżuterii baterie łazienkowe będą ozdobą i wyznacznikiem wysokiej jakości produktem w codziennym użytkowaniu. Do Państwa wyboru oddajemy szeroki wybór armatury wysokiej klasy.

Glazury:
Różnorodność w wymiarach i strukturach przy zastosowaniu najnowszych kolekcji polskich fabryk staną się dekoracją Twojej łazienki na poziomie światowego designu.

Farby:
Rekomendowane przez nas farby zawierają naturalne składniki i nie powodują alergii. Udostępniamy kilka ciekawych rozwiązań w ich strukturze: satyna, perła, pełny mat. Dodatkowo na Twoich ścianach możemy zastosować farby dekoracyjne o różnorodnej strukturze typu Corrado lub Sahara. Posiadają wysoką odporność na ścieralność, są wodorozcieńczalne. Do malowania sufitu proponujemy farbę o wysokim punkcie bieli, antyrefleksyjną o nazwie FORTUNA. Farby proponowane przez nas są zgodne z normami i klasyfikacją CE oraz w jakości ISO.

W pakiecie KOMFORT w prezencie otrzymacie Państwo dodatki łazienkowe.