Eleganckie rozwiązania w przystępnej cenie. Proponujemy Ceramikę Roca, Roveze, Cersanit, Koło w różnych rozmiarach oraz kształtach. Obudowa stelaża wc stworzy wygodną półkę na ustawienie efektownych dodatków.

Cena pakietu: 820zł / m2

 

W PAKIECIE NA MIARĘ otrzymacie Państwo:

Podłogi:
Podłogi drewniane proponujemy firmy Barlinek lub Quick Parquett. Do wyboru jest deska olejowana lub lakierowana a także panele laminowane

Listwy przypodłogowe:
Listwy przypodłogowe z eleganckiego MDF-u w kilku wysokościach 7,11,12 cm kolorystyka biała lub z kolekcji Barlinka i Quick Parquett.

Drzwi wewnętrze:
Skrzydła do drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami, przeszkleniami lub pełne zapewni produkt firmy CLASSEN lub DRE w wymiarach 70, 80 i 90cm.

Ceramika łazienkowa:
Rekomendujemy uznane firmy Roca, Koło, Excellent, Radaway. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór kształtów misek wc, umywalek, wanien oraz kabin natryskowych z niskim brodzikiem akrylowym lub same drzwi do kabiny, które można ustawić na podłodze przy zastosowaniu odpływu liniowego.

Armatura:
Do wyboru dajemy Państwu armaturę chromowaną oraz kolorową. Proponujemy wybór z firmy Roca oraz Kludi. Baterie umywalkowe, wannowe a także baterie natryskowe, które mają zastosowanie w kabinach prysznicowych są do Państwa dyspozycji.

Glazury:
Rekomendujemy wysokiej klasy płytki z fabryki Tubądzin, Cerrard i Paradyż, które mogą być znakomitą ozdobą ścian w Twojej łazience na wiele lat.

Farby:
Farby które rekomendujemy zawierają naturalne składniki i nie powodują alergii. Udostępniamy kilka ciekawych rozwiązań w ich strukturze: satyna, perła, pełny mat. Charakteryzuje je wysoka odporność na ścieralność, są wodorozcieńczalne. Do malowania sufitu proponujemy farbę o wysokim punkcie bieli, antyrefleksyjną o nazwie FORTUNA. Farby proponowane przez nas są zgodne z normami i klasyfikacją CE oraz w jakości ISO.

W pakiecie NA MIARĘ w prezencie otrzymacie Państwo dodatki łazienkowe.