Architekt - Pruszków

Projektowanie wnętrz to usługa, która w ostatnich latach cieszy się popularnością. Kupując nowe lokale, większość ich właścicieli chce mieszkać nie tylko wygodnie, ale również modnie i z gustem. Projektant z naszej pracowni stworzy idealną aranżację nie tylko mieszkania, ale również lokalu publicznego lub biura.

Wykonujemy projekty funkcjonalnych wnętrz

Nasza pracownia powstała nie tylko z potrzeby świadczenia usług, ale również z pasji, którą kieruje się każdy architekt realizujący zlecenia. Kreatywne podejście i zaangażowanie, poparte odpowiednią wiedzą teoretyczną oraz bogatym doświadczeniem, pozwalają nam wyróżniać się unikalnymi realizacjami oraz uwzględnianiem w projektach tego, co najważniejsze – funkcjonalnością.
Nie ma znaczenia, czy powierzasz nam projekt wnętrza mieszkania, restauracji kościoła czy salonu fryzjerskiego. W pierwszej kolejności przydzielony Tobie projektant zawsze ustala, czemu mają one służyć i jakie powinny mieć cechy, aby spełniały swoje zadanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i realizujemy go kompleksowo.

Przyjmujemy zlecenia z całego kraju

Nasza pracownia znajduje się w Warszawie, dlatego głównym obszarem działania, w którym realizujemy zlecenia jest obszar tego miasta i jego okolice. Projektujemy też wnętrza w takich miejscowościach jak Piaseczno czy Pruszków, w których nasz architekt może przeprowadzić wizję lokalną, niezbędną przed przygotowaniem projektu.
Mieszkasz w mieście odległym od stolicy, a potrzebny Ci dobry, funkcjonalny projekt? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez Internet, a wykonamy go dla Ciebie i wyślemy on-line.