Architekt - Ursynów

Od dawna już planujesz otwarcie tematycznej restauracji na peryferiach Warszawy? A może masz już taki lokal i zastanawiasz się nad zmianą jego designu? Doświadczony i wykwalifikowany architekt z naszej pracowni zaprojektuje go dla Cebie uwzględniając profil lokalu oraz Twoje preferencje.

Co nas wyróżnia?

W gronie wielu pracowni projektowych, które oferują obecnie swoje usługi na rynku my wyróżniamy się przede wszystkim wychodzeniem poza schematy. W każdym, nawet najmniejszym zleceniu poszukujemy rozwiązań, o których nie można powiedzieć, że to już było. Każdy architekt z naszej pracowni jest pasjonatem, który przede wszystkim poznaje twoje potrzeby, oczekiwania, to, co lubisz i co Cię odstrasza.
Efektem naszej pracy są wnętrza unikalne, komfortowe, estetyczne i precyzyjnie odzwierciedlające wybrany styl. Działamy na terenie całego kraju docierając zarówno na Ursynów czy Mokotów, jak i do Gdańska lub Szczecina. Jesteś daleko? Szczegóły omówimy on-line.

Każdy projekt jest dla nas tak samo ważny

Jako perfekcjoniści i zawodowcy w każdym calu nie wybieramy lepszych i gorszych zleceń. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i do każdego zadania architekt podchodzi z tym samym zaangażowaniem. Potrzebujesz projektu łazienki lub kuchni? Wykonamy go dla Ciebie tak samo profesjonalnie, jak aranżacje dużych biurowców, kościołów czy galerii handlowych.
Praktykujemy również nadzór autorski, co oznacza, że każdy architekt osobiście nadzoruje realizację wykonanego przez siebie projektu, dbając o zachowanie szczegółów, jakości materiałów, kolorystyki i detali.