Architekt - Wilanów

Ursynów, Żyrardów, Wilanów to tylko niektóre dzielnice Warszawy, w których możesz spotkać się z realizacjami naszej pracowni architektonicznej. Projektujemy wnętrza na terenie całej stolicy, w jej okolicach, jak również w innych miastach kraju i za granicą. Nasz architekt wykona dla Ciebie każde zadanie.

Oferujemy kompleksową obsługę zlecenia

Projektowanie to tylko jedna z usług, jaką oferujemy w ramach tworzenia unikalnych i komfortowych wnętrz. Każdy architekt z naszej pracowni nie tylko przygotowuje konkretny projekt, uwzględniający oczekiwania klienta, ale również przeprowadza go przez cały proces realizacji.

Trzy etapy realizowanych zleceń:

1. Projektowanie – tworzenie kompletnego projektu konkretnego wnętrza włącznie z uwzględnieniem wykorzystanych materiałów, elementów wymagających przebudowy.
2. Aranżacja – tworzenie kompletnego, spójnego designu, na który składa się zarówno kolorystyka i wzornictwo, jak i rodzaj elementów wyposażenia, mających na celu zapewnienie funkcjonalności oraz wygody.
3. Nadzór autorski – nawiązywanie kontaktu ze sprawdzonymi ekipami i kontrolowanie całego procesu odtwarzania projektu, jaki wykonał architekt, włącznie z najdrobniejszymi detalami.

Wyróżnia nas pasja i doświadczenie

Jako specjaliści w dziedzinie projektowania wnętrza oraz ich aranżacji i wykonawstwa projektów posiadamy duże doświadczenie, pozwalające nam zagwarantować nie tylko solidność pracy, ale też możliwie krótkie terminy. Architekt z naszej pracowni współpracuje ze sprawdzonymi już ekipami wykonawczymi, znanymi z nienagannej pracy i fachowości. Wybierając nasze usługi otrzymujesz wszystko, co najlepsze.